Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerulne megcsinaltatn...

Mennyibe kerulne megcsinaltatni a fogaim? Tovabbi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves fiu vagyok és sajnos nincs valami szep mosolyom, nem arrol van szo hogy nagyon bena fogaim vannak meg ilyenek csak nem tokeletesek picit gorbe elol egy ket fogam meg ilyen:/ Szerintetek ezt csak fogszabályzóval lehet helyrehozni? Egyébként nincs egy lyukas fogam se és még szerencsére sosem fájt egyik sem szóval csak szeretném picit helyreigazitani pár fogam, ez szerintetek kb mennyibe kerulne?
2014. dec. 7. 14:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és még hozzátenném hogy csak a felső fogsorom kéne az alsoval szerencsére nincs semmi gond:)
2014. dec. 7. 14:25
 2/3 anonim válasza:

Ezeket tudom neked ajánlani:

Milyen eredményekre számíthat?

1.Megszüntethetők a torlódások,

2.A kiálló frontfogak rendezhetőek

3.Harmonikus arcprofil és megfelelő harapási forma alakítható ki,

4.Gyerekeknél fenntartható a hely, a még elő nem bújt fogak számára,

5.Elkerülhetőek a későbbi foghúzások,

6.Gyönyörű mosolya lehet, amitől jobb lesz a megítélése is.

öö.. el kell menni fogszabályozásra mert ott tudják megmondani neked hogy milyen fogszabályozó kell.Nagyon sok fajta van különböző árakkal.Az orvos majd megmondja neked hogy milyen kell.

2014. dec. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem ha elmész a fogorvoshoz adna neked egy fogszabályzót,ha szerencséd van akkor csak éjjelit.

Nekem az éjjeli fogszabályzó 40.000 Ft-ba került.

2014. dec. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!