Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kivel volt olyan 6 os fog...

Kivel volt olyan 6 os fog jobb oldal felül ki let huzva utána vérzet ot volt a dugo akor is vérzet 4 nap után ösze let varva mert mindig este vérzet amikor ki let huzva nagyon féltem atol hogy alig birok nyelni ijen pánikbeteg voltam kivel volt ijen?

Figyelt kérdés
léci irjatok

2014. dec. 7. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Az évismétlés nem aggaszt magyarból?
2014. dec. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Yoni03 válasza:

1.: Nyugi XD ez még csak kb. 11 éves, nézd csak meg a kulcsszavat :P

A kérdésre válaszolva: Nem lesz baj nyugi, eleinte kicsit szokatlan lesz de aztán nem para ;)

2014. dec. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
14 vagyok amugy csak sietem le irni
2014. dec. 7. 21:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Sietve vegyél magyar korrepetálást, mert BORZALMASAN írsz. Helyesírási hibák tömkelege, formai hibák, semmi ékezet vagy írásjel...jézusom.

A fogad helye meg ha 24 óra után vérzik akkor a vérdugó biztos kijött, vissza kell menni a fogorvoshoz, mert elfertőződhet a seb.

2014. dec. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
márt rég voltam a fogorvos szart se csinált a korházba füll or gégész varta ösze
2014. dec. 8. 22:15
 6/6 Timea Pusztai válasza:
En is 14 vagyok,romaniai magyar,de nalad jobban tudok magyarul irni:magyar olimpiaszon orszagos asodik lettem(a nyelvet nem hiszem hogy jobban tudnam;habar ki tudja?).Kerlek ird le megegyszer helyesen irva a kerdest mert igy akarhogy olvasom,nem ertem...
2014. dec. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!