Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Metsző fogam tömés után miért...

Metsző fogam tömés után miért fáj még mindig?

Figyelt kérdés
Kb már több mint egy hete hogy a jobb első metszőfogamat a 2 végéről betömték. Amíg nem csináltak vele semmit egyáltalán nem fájt. Most ha hideg levegőt szívok kint és lehűl a fogam, akkor miután meleg helyre beérkezek hirtelen percekig lüktető érzés folyt el, amíg nem iszok valami hideget rá. Valaki tipp? Fenn áll a gyökérkezelés esélye?
2014. dec. 15. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Fennáll bizony. Sőt, menj vissza még a héten a dokihoz, nehogy az ünnepekre krepáljon be a fogad...
2014. dec. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De tényleg semmi gáz nincs vele csak ilyenkor csinálja, amikor hideg levegőt kap amúgy nem fáj meg semmi.
2014. dec. 15. 17:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Tömés után elviekben pár hét érzékenység normális lehet, de ha módodban áll azért nézz vissza a fogdokihoz.
2014. dec. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én értem, de a lüktetés nem éppen biztató előjel. Persze lehet, hogy elmúlik és valóban csak a tömés bolygatta meg a dolgokat, de én azért rákérdeznék a dokinál a helyedben.
2014. dec. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!