Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mire utalhat a folyamatos...

Mire utalhat a folyamatos foginy verzes?

Figyelt kérdés

A parom 5 honapja szokott le a cigirol es mar 1 honapja allandoan be van dagadva az inye es verzik..

Kulfoldon elunk es most nem tud elmenni a fogorvosahoz mondanom sem kell itt mereg draga. Megyunk haza Januarban csak addig is gondoltam van itt valaki akinek volt hasonlo tapasztalata a cigi leszokasa utan..

Edesanyam mikor leszokott a cigirol neki az orra verzet hosszu ideig napi szinten...

Koszonom a valaszokat!

Aggodom:(



#fogínyvérzés #dohanyzas leszokasa
2014. dec. 23. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmiképpen nem a nikotinmegvonás az ok. Lehet fogíny gyulladás fertőzéstől, C-vitamin hiánytól, trombocita alulműködéstől, egyéb fogágy betegségtől (ínysorvadás) stb.
2014. dec. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszonom valaszod. Azert gondoltuk, hogy a cigi lerakasa miatt lehet, mert sajnos 2 hete dohanyzott 3 napig es mar az elso nap visszahuzodott az inye es nem verzet.

Nem akart ujra visszaszokni igy abba is hagyta de ra 2 napra ujbol elojott a problema:(

2014. dec. 23. 19:11
 3/5 anonim ***** válasza:
2014. dec. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom ezt mar olvastam..

Tenyleg csak arra voltam kivancsi volt e mar valakinek a dohanyzas lerakasa utan hasonlo tunete..

2014. dec. 23. 20:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, már több ilyen és ehhez hasonló esetről halottam/olvastam.


Elvonási tünet! De nem a nikotin megvonás, hanem a nemdohányzás okozza. Elfog múlni, ha elég kitartó és elszánt.


(Én ezt ÍGY, nem bírnám végig csinálni)

2014. dec. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!