Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik a legjobb fogfehérítő...

Melyik a legjobb fogfehérítő módszer? Ami nem károsítja annyira a fogzománcot.

Figyelt kérdés

2015. jan. 2. 14:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Ezt tapasztalatból mondtad?
2015. jan. 3. 17:32
 2/3 anonim ***** válasza:

Amit tudatosítani kell magunkban:

1., A fog az csont!

2., A csontnak CSONT színe van!

3., A fogászatban a színek meghatározására VITA színkulcsot, színskálát használnak! (tehát felesleges dobálózni a színekkel, meg árnyaltokkal, mert leírva relatív: ami az egyiknek tört fehér az a másiknak fekete a harmadiknak meg már hófehér :D )

4., A standard emberi fogszín az B3-as!

5., Amit a legtöbb ember valójában szeretne .. valójában AKAR az az A1-es! (ez szinte már természetellenesen fehér, mégis megvesznek érte a nők ... is :D )

6., Az A1 kiváló színnel rendelkező tökéletes fogak elérhetőek, kivitelezhetőek egy életen át!


De most ugorjunk vissza a kérdéshez:

"A "nagyon gyors" fehérítés szinte mindig a fog élettartamának a hátrányára megy:

- házi trükközés fehérítés a fogzománc elvékonyítására, lemaratására megy - így ugyan "gyorsan" lesznek fehér szép fogaid, csak pár éven belül kuka.

- az esztétikai fogászaton 70 ezerért "15 percre befekvős" pár árnyalatos fehérítés sem az igazi, ráadásul ezt ismételgetni kell párszor évente.

(ez gyors fehérítés ugyan, csak sötétből fehér itt sem 1 alkalommal lesz meg.)"


Ami meg nem károsítja "annyira" a fogzománcot (hisz ez volt a kérdés) az meg lassan fehérít és így lassabban mennek a fogaid a kukába.

Hasonlattal élve ez olyan kb mint egy hikomat Yugo személygépkocsi: "Nem eszik, de nem is megy." ;DDD


A konklúzióm az, hogy nem létezik "legjobb fogfehérítő" módszer!

2015. jan. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Az előzőeket nem kommentálnám inkább... :)

Én a Bright White otthoni fogfehérítőt használtam. Itt egy kis segítség a termékről és az árról.

[link]


Nekem nagyon bevált és nem került 70e Ft-ba! :) Hiszen itt nem csak 1 alkalmat vásárolsz meg, hanem egy 10 alkalmas kúrát. Valamint a fogaim is szép fehérek lettek, és érzékennyé sem váltak.

Én kipróbáltam előtte a matricát és a tollat is, de csak felesleges pénzkidobás volt. Semmit sem érnek!

Remélem segíthettem!

2015. febr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!