Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha kuszák a fogaim eléggé...

Ha kuszák a fogaim eléggé akkor rakassak fogszabit?

Figyelt kérdés
15/L
2015. jan. 17. 23:24
 1/5 RRR ***** válasza:

látni kellene

lehet,hogy szexis a kusza protkó

2015. jan. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

15 évesen szabi kell?


3 éve nem voltam szabin mert a rohadt főnököm nem enged

inkább kifizeti de dögöljek bele a melóba

2015. jan. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennek mi köze a szexhez?
2015. jan. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Igen, 16 éves korodig nem késő, addig még elég könnyen meg tudják csinálni.

Siess vele, mert egy életre megbánod, ha lekésed, és minél később rakják fel, annál később szedik le.


Érdemes egyébként magánorvoshoz menni. Nekem is magánorvos csinálta meg nagyon szépre, ha érdekel írj, és megadom az elérhetőségét. (Telefonszám, cím.)

2015. jan. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sose késő felrakatni, vannak ilyen hülye városi legendák, hogy 25 éves kor felett kiesnek a fogak, ha rakatsz, de ez butaság.


Amúgy én mindenképp megcsináltatnám most. Anyagilag is jobban jársz, mert 18 éves korod után egy vagyon, meg így sokkal hamarabb túl leszel rajta.

Nem csak az esztétika miatt fontos, hanem ha harapási rendellenességed van (keresztharapás, túlharapás, mélyharapás) annak komolyabb egészségügyi következményei is vannak, mint például állkapocs ízületi kopás, a fogaid máshogy kopnak és emiatt szuvasodhatnak jobban. Illetve a kusza fogakat nehezebb tisztítani is, így sokkal hamarabb fogkövesedsz, ami megint egy nagy probléma.

Tehát, mint látod én mindenképp megcsináltatnám a helyedben. Én most, 26 évesen rakatom fel és hálás lennék a szüleimnek, ha a Te korodban elvittek volna már fogorvoshoz és rég túl lennék az egészen, arról nem is beszélve, hogy az ára a tizede lenne nagyjából. :)

2015. jan. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!