Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felsértette az ínyem egy...

Felsértette az ínyem egy fogpiszkáló, hogyan gyógyítsam?

Figyelt kérdés
Szombaton egy kisebb baleset miatt beleállt egy fogpiszkáló az alsó ínyembe,jóval a fogsor alatt a puha részbe.Másnap néztem és ilyen kisebb mélyedés maradt ott ami befehéredett.Úgy voltam vele ez biztos olyan mint amikor megharapom véletlen az ínyem,majd elmúlik.Kicsit valóban oylan de már egy icipicit nagyobb lett az a mélyedés és még mindíg fehér és már szerda van és még mindíg fáj.Póbáltam tenni rá ilyen svéd cseppet ami jól elzsibbasztotta elejinte kicsit csípte de aztán nem éreztem hogy fáj. Mostmár viszont kezdek aggódni hogy 3nap eltelt és még mindíg ugyanúgy fáj. itt egy gyenge kép [link]

2015. jan. 21. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:

A képed nagyjából a használhatatlan és a felesleges kategóriák között van. :)

Én eleve nem vagyok nagy rajongója a svédcsepp jellegű marhaságoknak, pláne ez esetben azért sem, mert az alkoholos és nem igazán segíti elő a sebgyógyulást az alkohol...

Gőzöm sincs, hogy micsoda, ránézésre afta, annak meg kell egy hét is akár, hogy elmúljon. Corsodyl-lal öblögess inkább, ha mindenképp szeretnél valamit rátenni.

2015. jan. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már megoldódott,nemakartam anyámnak szólni de végül szóltam és megmondta a frankót szóval már nemkell segítség,de azért koszi :)
2015. jan. 21. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!