Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire természetes az hogy...

Mennyire természetes az hogy a fogorvos letör egy kis darabot a fogamból miközben nem is végez semmilyen beavatkozást?

Figyelt kérdés
Csak ellenőrzi, hogy kell e harapásemelő, fogszabályzó és eközben történik a baleset. Majd a végén azt mondja: ez 5000Ft lesz. Joggal érzem azt, hogy én vagyok a világ legszerencsétlenebb embere?

2015. jan. 24. 10:37
 1/5 A kérdező kommentje:

Ő volt:

[link]

2015. jan. 24. 10:40
 2/5 anonim ***** válasza:

Remélem, van annyi eszed, hogy nem mész vissza hozzá :(


Az 5000-est mire kérte el? A fogszabályzós állapotfelmérésre, vagy észrevette, mi történt, kijavította ezt a fogat és arra?


Sajnálom mindenesetre.

2015. jan. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tehát egy kis ellenőrzéstől megadta magát a fogad és letört?!

Akkor nem lehet valami erős,miért tehet róla a doki,hisz csak megnézett és ennyitől letört.

2015. jan. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3: Elég abnormális állásba vannak a fogaim. Mondta zárjak össze. Összezártam. Azt mondta ne így hanem rendesen, aztán ő zárta össze és akkor tört le.
2015. jan. 24. 21:59
 5/5 brigó77 válasza:
Ismerős... nekem a körzeti doki amikor a mellette lévőt húzta akkor tört le egy darabot egy fogamból, ill. úgy zárta össze az állkapcsom tömés után, ahogy neki tetszett, aztán nem jól zártak és össze-vissza álltak a fogaim 2év múlva. Na az ilyen dokit kell elkerülni szerintem. Az új fogorvosom elmondja mi a hiba és elmondja a megoldás lehetőségeit, de törött fogat nem is hagyna a számban. Új dokit kell nézni!
2015. jan. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!