Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az OralB elektromos fogkefét...

Az OralB elektromos fogkefét hogyan tudnám kitisztítani? Fogmosás végén mindig valami szürkés fekete folyadék távozik a forgó fém alkatrész aljából, ahol csatlakozik a fogkeféhez. És ez kellemetlen szagú is.

Figyelt kérdés
Szerintem oda beszivárog a víz, és ott megposhad, az folyik ki.

2015. jan. 25. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is olyan van, de még sosem volt ilyen gondom. Fogmosás után mindig szétszedem, a fogkeferészét ugye víz alá dugom, és rendesen kimosom. A nyél részét ugyan nem lehet csap alá tartani, de én úgy szoktam, hogy mivel éri a forgó fémet is, lefelé fejjel, tehát hogy a víz ne tudjon belefolyni leöblítem. Így nem folyik bele a víz és nem is marad fogkrémes. Semmi baja, precízen működik.

És még annyi, hogy miután megtisztítód, lefelé fejjel tartva 2-3 másodpercre bekapcsolod, így az a kevés kis víz is eltávozik, majd utána ráteszed a fejet, és akkor is 2-3 másodperc alatt lemegy magáról a keféről is a maradék víz. Ugyan nedves marad, de fogkefét nem is kell teljesen szárazra törölni.

2015. jan. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként ha már belerohadt a belsejébe a víz, azt már nem nagyon tudod kitisztítani. Első perctől kellett volna rá ügyelni, hogy ki legyen tisztítva a leírt módszerrel. Sajnos.
2015. jan. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!