Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tömött fogam kettétört negyede...

Tömött fogam kettétört negyede lötyög, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Orvoshoz nem akarok vele menni,mert Ausztriában vagyok még,és itt horror áron van egy fogorvos!Két hónapig még ki bírhatom valahogy,nem fáj csak lötyög!

2015. febr. 3. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Mit akarsz tenni vele, ha fogorvoshoz nem mész? Házilag helyrehozni? Mi a kérdésed? Nem értem...
2015. febr. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az kuka és nem fogod kibírni! ;DD

2 lehetőség is, amiért nem bírod majd:

a., az idegek még nem kapcsoltak vagy szerencsésen csak közel van a töréshez .. mind1 is pár nap múlva érzed konkrétan meddig bírod ki xDDD

b., (És erre tippelek jobban) A kettétört fog darabok túl nagyok, hogy eltávolítsd és lent lehet el sem vált. Az ígye az embernek meg olyan mint a friss beton, "folyamatosan mozog, de ahova odaért azt stabilan tartja" - értem ezalatt, hogy a 2 "fogdarab" közti résben pár napon belül megpróbál "belefolyni" és a FÁJDALMAT nem a fogad, HANEM AZ ÍNYED okozza majd (ennek kellhet azért 10 nap is akár). Tehát ha lötyög, nem eszel, szabadon van picit elválik a 2 darab .. belefolyik az íny .. elkezdesz enni vagy harapsz vagy csak vmi megnyomja felülről vagy oldalt, a fog megfeszül és a hajszálvékony résben lévő 1-2 mm-nyi ínyedet mint a harapófogó és "lepadlózol":DDD


Most arra gondolsz,h egyik részét kiszeded.. na az a horror a köbön (de tegyük hozzá a fogad még így sem fáj) .. bár ne is akard tudni milyen lesz EZ a rész ;DD


Húzassál el egy szájsebészetre és kukába vele ... csomó fájdalmat meg szenvedést megúszhatsz .. még! ;D

2015. febr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!