Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Maszek fogorvoshoz járok, de...

Maszek fogorvoshoz járok, de az SZTK-ban is rendel. Ilyen esetben mehetek hozzá az sztk-ba?

Figyelt kérdés

Az egyik gyökérkezelt fogamat fehérítjük, és ki van fúrva, fehérítőanyag van benne. De tegnap este kijött a fedőtömés, és vissza kéne tenni.

Viszont ma az sztk-ban van rendelése, nem hülye dolog, ha oda megyek hozzá?


2015. febr. 4. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nálatok hogy van, de nálunk körzetekre vannak osztva a fogorvosok, és az lát el sztk alapon, akihez be vagy osztva körzetlieg, szóval erre esetleg figyelj oda, hátha nálatok is így van.


Amúgy szerintem nem gáz, most így jött ki a lépés, aztán legközelebb, ha olyan van, úgyis felkeresed magánban.

2015. febr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
2015. febr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Beszéltem velük, jó arc volt az asszisztens lány, azt mondta menjek nyugodtan, nem kell időpont, csak kopogjak be.
2015. febr. 4. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!