Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzóhoz milyen fogvédőt?

Arm0115 kérdése:

Fogszabályzóhoz milyen fogvédőt?

Figyelt kérdés
Most fogok kapni állandó fogszabályzót és rendszeresen sportolok. Ez okból kellene a fogvédő, de nemtudom hogy milyet vegyek? Sima fogvédő jó vagy külön fogszabályzós fogvédő kell? Ha lehet linkeljetek is ha van tapasztalatotok és tudtok ajánlani valamilyen megfelelő fogvédőt.

2015. febr. 5. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Totál laikus vagyok ezzel kapcsolatban, de leírom én mit gondolok. Mivel a fogszabályzónak azért van egy vastagsága, szerintem a sima fogvédő nem lesz jó. A másik pedig, hogy nem tudom, hogy küzdősportot űzöl-e, de ha igen, akkor nem tudom mennyire ajánlatos ezt fogszabályzóval űzni. Mindenképp kérd ki erről a fogorvosod véleményét. Ha létezik fogszabályzós fogvédő, akkor biztos fogja ajánlani.
2015. febr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Ment a zöld kéz! :D
2015. febr. 5. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!