Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A gositól felhólyagosodott a...

A gositól felhólyagosodott a nyelvem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Holnap lesz egy hete, hogy megkaptam a fogszabályzómat, és az orvos elmondása szerint az én fogaimhoz elég fontos a gosi. Mikor először berakta, már akkor is borzasztó kényelmetlen volt, nyomta a nyelvem, és néha majdnem el is hánytam magam néha tőle. A fogorvos azt mondta, hogy nekem sajnos túl alacsony a szájpadlásom, így ez nem igazán oldható meg, szokjam meg. A bökkenő csupán annyi, hogy az egész szerkezettől (mármint a gositól) egy gyógyszert sem tudok lenyelni, mert egyszerűen NINCSEN RÁ HELY a számban. A másik pedig, három napja vettem észre, hogy a nyelvembe "vésődött" a gosi formája, és a forma mentén duzzanatok, hólyagok keletkeztek, amik nagyon fájnak, mikor nyelek (bármi legyen az, amit éppen lenyelek). Erőlködve persze tudom úgy tartani a nyelvem, hogy ne érjen hozzá, de ez akkor sem állapot szerintem! Mire leveszik, már vérezni, gennyesedni fog a nyelvem?... Szerintetek menjek vissza a fogorvoshoz panaszkodni, vagy még adjak egy is időt az egésznek?

2015. febr. 8. 20:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!