Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Aggodnom kene? Hasonlo tapaszt...

Aggodnom kene? Hasonlo tapasztalata valakinek? (gyulladt fog +bedagadt arc)

Figyelt kérdés
udv! az a helyzet, hogy van egy gyulladt fogam (lyukas) ami mar fajdogal egy ideje viszont tegnap reggelre bedagadt tole az arcom. nagyon megijedtem, ilyen meg sose tortent velem csak mesekonyvekben lattam:D na mindegy a lenyeg az h elmentem rogton tegnap fogadzati ugyeletre ezzel, a doki nem huzhatta ki mert azzal csak nagyobb kart okozna ugyhogy felirt antibiot meg fajdalomcsillapitot. azokat szedem azota. antibol most delelottre a 3. nal tartok, viszont idoben meg nincs 24 ora az elso bevetele ota. a kerdes az hogy miert lett ma reggelre rosszabb a dagadas? még nincs eleg ideje hatni az antibiotikumnak? ja es párakötés is van rajtam azota, amit kb 4orankent cserelnem kell.
2015. febr. 9. 10:29
 1/8 A kérdező kommentje:
felek h teljes szajzarat fogok kapni!!:( valaki nyugtasson meg
2015. febr. 9. 10:30
 2/8 anonim ***** válasza:
Az antibogyónak 2-3 nap kell mire hatni tud. Türelem. 1-2 nap és érezni fogod a javulást.
2015. febr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
A tabletták hasztalanok . Sok folyadék és a természetes vitamin források a jók , melasz , méz , rostos gyümölcsök ,fok-lilahagyma nyersen , növényi kivonatok stb .
2015. febr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nincs-e véletlenül genny a fog alatt? ( Készült röntgen? )
2015. febr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
készült röntgen. és valami látszodott a fog gyökere alatt. nem tudom genny volt-e vagy gyulladás, de elérte az állkapocsban az idegcsatornát. ezért kissé zsibbad az arcom..:\
2015. febr. 9. 13:50
 6/8 anonim válasza:
Próbáld ki a GINGISOL fogíny ecsetelőt, nekem szokott használni. Fertőtlenítő, gyulladás csökkentő stb. hatású .
2015. febr. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mára már ezerszer jobb!!!!! :) a gyümölcsös válaszolónak köszönöm! szerintem az antibio mellé sokat segített hogy tömtem magamba az egészséges kajákat mellé :)
2015. febr. 10. 12:24
 8/8 A kérdező kommentje:
és a többieknek is köszi:D
2015. febr. 10. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!