Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan zajlik egy gyökér kezelés?

Csincsilla19 kérdése:

Hogyan zajlik egy gyökér kezelés?

Figyelt kérdés
Ma lett eltávolítva a rendes tömés a fogamból(amit még ehy másik doktor csinált ,egy hajszálnyira az idegtől...és már akkor sem tömni kellett volna,mint ma kiderült)és a doktornő megnyitotta a fogbelem,hogy szabad legyen az ideg,és rátett egy gyógyszeres tömést,ami állítólag megöli vagy elzsibbasztja az ideget.Holnap ki is akarja szedni.De nem tudom hogy mit fog csinálni az ideggel,nert 100% hogy még nem szedte ki,rákérdeztem. Aggódom kicsit,mert több ismerősömtől hallottam hogy csak akkor kellene gyógyszeres tömést kapnom ha már az idegszálak el vannak távolítva.A másik,hogy szerintük nem elég hogy csak egy napig van ez az ideiglenes tömés a fogamban.Mellesleg a fogam beszürkült pár órája,elég ijesztően néz ki.

2015. febr. 16. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is előszőr egy gyógyszeres tömést tett bele a fogorvos, de csak 1 hét múlva kellett visszamennem, akkor injekció nélkül meg tudta csinálni a gyökérkezelést, teljesen fájdalommentes volt, majd tett bele egy fedőtömést és ismét 1 hét múlva kellett mennm, akkor még tisztította a gyökereket és betömte véglegessel.
2015. febr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pontosan ezért félek,nekem azt mondta,hogy már holnap menjek vissza és kiszedi a tömést
2015. febr. 16. 16:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem szedte ki, mert nagyon fájdalmas lett volna, majd holnap kiszedi és újból kapsz ideiglenest.
2015. febr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztosan olyan anyagot tett bele, ami kiöli az ideget, ne aggódj.
2015. febr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. febr. 16. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!