Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan tudnám fehérebbé tenni...

Hogyan tudnám fehérebbé tenni a fogaimat? Már voltam fogfeheritesen de nem értem el amit szerettem volna mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2015. febr. 16. 20:51
 1/9 anonim válasza:
Festék
2015. febr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Diszperzit?
2015. febr. 16. 21:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Minőségi- és Altatásos Fogászat + kb 3-4 millió forint. ;P ypaaa
2015. febr. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Több helyről hallottam, hogy hidrogén-peroxiddal öblögetnek, de gyakorlatban nem próbáltam.
2015. febr. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A vizes fogkefet nyomd bele szodabikarbonaba, azzal moss fogat, 3-5 percig. Utanna fogkremmel szinten 3-5 percig. Ezt minimum naponta 3x ismeteld. Ne igyal kavet, ne dohanyozz. Kell minimum 1 honap, es latni fogod a valtozast.
2015. febr. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Nos, a hidrogén-peroxid mutagén hatású. Én tuti nem használnám sehol, főleg nem a számban!

A szódabikarbónával tényleg érhetsz el eredményt, de rohadtul lemarja a fogzománcod!!! Heti max 2 is sok, nem napi 3x :O Lehet hogy egy hónap múlva fehérebbek lesznek, de nagyon hamar tönkremennek. De ez is egy megoldás akár, a protkó fehér :D

Komolyabbra fordítva: aktív szén tabletta, megveszed a patikába, szétszeded a műanyag borítást és a port rászórod a fogkefére, pár percig mosod a fogad. Irtózatosan gusztustalan, de használ :D És valószínűsíthetően nem lesz bajod tőle, max ha lenyeled szorulásod lesz.

De ezeken a praktikákon kívül tényleg kerüld a kávét, dohányzást. És azt sem szabad elfelejteni, hogy mindenki csontszíne más, így a fogszíne is. Lehet hogy bármit teszel ellene, nem lesznek hófehér fogaid, mert nem ilyen színű eleve se.

2015. febr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tenyleg van az orvosi aktiv szennek feherito hatasa, de szeretnem tisztaba tenni a szodabikarbonat.


[link]

2015. febr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Kedves 7-es Válaszoló! Elolvastam a linkelt oldalt és jéé, mi van az utolsó pici bekezdésben! Rongálja a fogzománcot! Persze rögtön megnyugtat, hogy a felsorolt szódabikarbónát tartalmazó szerek csak kis mértékben. De én elsősorban a házi felhasználásra gondoltam, és ha tömény szódabikarbónával mosol napi 3x fogat, akkor a fogzománcod bánhatja.

A cikk feltétlen hasznos, de érdemes végigolvasni...

Ez az én véleményem, a kedves Kérdező majd mérlegeli a helyzetet.

(6-os voltam)

2015. febr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves 8-as. Amit irsz az mind rendben van. De mi is itt az eredeti kerdes? A masik, hogy a fogzomanc igen kemeny szivos anyag, nem marol holnapra tunik el, boven bele fer egy drasztikus feherites. Egy szoval sem mondtam hogy elete vegeig hasznalja.
2015. febr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!