Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik a jobb fogtömés a...

Melyik a jobb fogtömés a fehér vagy az a szürkés fekete?

Figyelt kérdés
Azt mondta a fogorvosom hogy gondolkozzak rajta melyiket választom, árba nincs sok különbség!
2010. febr. 12. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a fehéret válaszd. Nemcsak azért, mert sokkal esztétikusabb, hanem azért is, mert ez egy újabb, jobbak az összetevők, nem olyan ártalmasak.
2010. febr. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom melyik a jobb,de a fehér esztétikailag szebb,és nem virítanak a szürkésfekete tömések a szádban,ha kinyitod. Az én fogorvosom alapból fehérrel szokta csinálni,meg sem kérdezi.Ja és gondolom, a szürkésfekete egészségileg is károsabb,az amalgán miatt.
2010. febr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amalgámmal nem szabad már tömni (ez a szürkés).

De a kérdésre válaszolva: a fehér tömés szebb, de sajnos nem tartós: kb 2-3 év az élettartama, míg az amalgámnak kb.6-8 év

SZTK ingyen betömi, maszekba nem tudom milyen árak vannak!

2010. febr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!