Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Feldagadt az alsó fogínyem...

Feldagadt az alsó fogínyem belül, de nem fáj. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Üdv!:)


Részletesebben:

Két napja a jobb hátsó, alsó fogínyem belül kicsit feldagadt az ínyem, de nem fáj! Csak ha egy kicsit megnyomom a nyelvemmel, akkor érzem, hogy érzékeny, de úgy is csak kicsit. Olyan tapintásra mint a rendes fogíny, csak talán egy kicsit keményebb vagy nem tudom..Ott le van törve a fogam egyébként, meg amúgy is elég rosszak sajnos.


Az a baj, hogy nem tudom lehet-e menni fogdokihoz, mert nincs munkám jelenleg..de persze erről őt meg tudom kérdezni. Remélem nem valami daganatféle.


Lehet csak megsértettem igazából, mert a múltkor elég száraz volt a kenyér héja, és érzek is egy kis csikarást rajta..de az már elmúlt volna ennyi idő alatt szerintem..



Valakinek volt ilyen esetleg?


Köszönöm előre is!



#íny #fog #fájdalom #ínygyulladás #dagadás #feldagadtfogíny #alsófogíny
2015. febr. 23. 11:47
 1/1 A kérdező kommentje:

*belül kicsit feldagadt,

bocsi

2015. febr. 23. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!