Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökércsúcs ciszta mütétröl...

Gyökércsúcs ciszta mütétröl mit tudtok?

Figyelt kérdés
sziasztok.ma voltam a fogorvosnál hogy kihúzassam a fogam mert már napok óta nagyon fáj,azóta fájdalom csillapitón élek...mint kiderült nem véletlenül fáj.egy szép nagy ciszta van rajta.már hónapokkal ezelött éreztem hogy van ott egy csomó,de nem mentem el dokihoz mert nem fájt én meg különben is félek fogorvoshoz menni...sajnos müteni kell és nagyon félek töle!van valakinek ebben tapasztalata?mire kell felkészülnöm?nagyon rossz lesz a mütét és az azt követö napok?a válaszokat elöre is köszönöm
2015. febr. 24. 14:19
 1/5 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem leirni hogy a bal hátsó,felsö oldalon van a ciszta,az inyemen...
2015. febr. 24. 14:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Maga a műtét fájdalmatlan,mert kapsz érzéstelenítőt és elzsibbadsz, viszont utána 1-2 napig jegelni kell az arcod, mert jól fel fog dagadni.
2015. febr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szuper :( és maga a mütét hogy zajlik,meddig tart?
2015. febr. 24. 17:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy meddig tart, az sok mindentől függ, nekem egy gyökér rezekálás összesen 50 perc volt, ebben benne van az injekció beadása, pár perc szünet, felvágás, kikapargatás, tisztítás, varrás. Semmit nem éreztem. Másnap viszont úgy feldagadt a fejem, mint a kalács. Nagy fájdalmam utána nem volt, inkább kellemetlen volt míg a varratot ki nem szedték.
2015. febr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat!kicsit megnyugodtam... :) de teljesen szerintem majd csak akkor fogok ha túl leszek rajta.remélem minél elöbb...
2015. febr. 24. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!