Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Két hét múlva rakjak föl a...

Két hét múlva rakjak föl a fogszabályzót és lenne egy kérdésem? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Félek tőle főleg attól hogy állítólag a hátsó fogaimra ráhúznak egy gyűrűt és azt egy drót összeköti. Fogalmam sincs hogy ez milyen de nagyon félek tőle. Akinek van ilyen az tudna róla mondani valamit hogy milyen érzés?

2015. febr. 26. 22:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Palatinal ívre gondolsz? Google hirtelen ezt dobta, csak a tisztánlátás kedvéért:


[link]


Nekem beletelt egy 4-5 napba mire megszoktam. Első nap oké, második nap a nyelvem hátulja bedagadt, mert mindig hozzáért beszédnél. Amiatt, hogy bedagadt alaphelyzetben is hozzáért, még jobban bedagadt, még jobban zavart, elkezdtem úgy beszélni, mint a donald kacsa. Aztán 1 napig csak mutogattam és másnapra lelohadt a kis duzzanat. Azóta meg már megszokta a nyelvem, szám, úgyhogy észre sem veszem már.

2015. febr. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!