Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ma 30. 000 ft-ot fizettem ki...

Ma 30. 000 ft-ot fizettem ki egy fogkő leszedésért és egy homokfuvásos fogfehérítésért. Számlát nem kaptam. Kicsit sokallom. Becsaptak?

Figyelt kérdés

2015. márc. 4. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem par eve (vagy 5) 10 ezer volt egy fogtomes es mellette szedtek le fogkovet is, amit en ugyan nem kertem. Neked szerintem ami sokba kerulhetett az a feherites, 5 evvel ezelotti arakhoz kepest szerintem oke, ha szemmel lathato eredmenyt kaptal.
2015. márc. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Főleg számla nélkül.
2015. márc. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem magan dokinal voltal, vagyis sztk-ban, akkor a fogkoeltavolitas ingyenes. A feherites viszont orvostol is fugg. A magannal nyilvan dragabb. Fugg attol is, hogy helyileg hol van, videken vagy varosban. Szerintem a neten tudsz arakat osszehasonlitani.
2015. márc. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Reális az ár, a legolcsóbb alsó felső fogkő eltávolítás és polírozás 10-10 ezernél kezdődik.
2015. márc. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pár napja voltam fogkő leszedésen, fogtisztításon, 13ezer volt, tehát fehérítéssel együtt nem volt sok, sajna ilyenek a magán fogászati árak, persze rendelőtől függő, nagy eltérések is lehetnek.
2015. márc. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez egyszerre sírnivaló és nevetséges. Nekem egyszer szedte le magándoki a fogkövet, szintén anyámkínja milyen menő néven hangzó polírozós, fehérítős kutya f**szával 8000 Ft-ért, amit már akkor sokalltam. Most meg ezt olvasom. Tudod, mit mondok erre? Februárban a Szentkirályi TB-fogászaton gyönyörűen megcsinálta nekem egy az egyben ugyanezt egy tündéraranyos dentálhigiénikus nő és nulla forintba került.
2015. márc. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ingyen megcsinálták TB alapon a szájhigiénián, igaz ott homokfúvás nem volt, de fájdalommentesen leszedték a fogkövet és lepolírozták a fogam.
2015. márc. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Végülis nem csaptak be. Nálunk 20.000 HUF-ba kerül, ez is egy nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező bp-i rendelő, külföldiek tömkelege jár ide. Tőlük valóban el lehet kérni ilyesfajta összegeket.

Van sajnos olyan, hogy tb-s rendelésen fogkőleszedés címen kb 2 perc alatt végigmegy a frontfogakon 1-2x. Sajnos fogkő szinte mindenhol van, vannak különösen fogköves részek a szájban (ahol a nyáltermelő mirigyeink vannak), hátul is, és ezekre is kellő figyelmet kell fordítani.

Nemegyszer láttam olyat, hogy páciens elmondása szerint 2 hete volt depurálása tb-s területi rendelésen, és mikor benéztünk a szájába, hogy minimum 6 éve történhetett az a dep, mivel alig volt leszedve bármi is azokról a fogakról. Necc. 2 hét alatt ennyi fogkő nem termelődhet. Érdekes, ezután már csak 3 hónap múlva jött vissza a páciensünk.

Ezzel persze nem azt mondom, hogy minden tb-s orvos disznó, természetesen vannak elkötelezett orvosok, de a legtöbb a magánrendelésén teszi oda magát, sajnos érthető okokból.

2015. márc. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!