Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális, hogy ennyire fel...

Normális, hogy ennyire fel van dagadva?

Figyelt kérdés

Lassan 24 órája vették ki a jobb alsó bölcsességfogam.

A doki azt mondta, hogy folyamatosan borogassam, de ettől függetlenül így feldagadt: [link]


Ma voltam a háziorvosnál (holnap rendel csak a szájsebész újra) és írt fel augmentin duot, valamint cataflamot. A doki egyébként azt mondta, hogy nem kell semmilyen gyógyszer, max. fájdalom csillapító.

MA délután 40,3 volt a lázam, most 38,2. Valamennyire levitte a Panadol.

Rettentően érzékeny, gondolom ez normális. A fülemre kezdett ráhúzódni meg a szememre, de mióta bevettem az első antibiotikumot, azóta már onnan kezd visszahúzódni.

A "pukli" (dagadás) érzékeny és ha hozzáérek, akkor fáj.


Mennyi idő, amíg lemegy az a duzzanat?

Vagy mire számítsak még?



2015. márc. 10. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát tudod, ez a dagadás semmi. Az én arcom kékes-lilás volt, háromszor ekkorára dagadt. A láz is normális, hatott a gyógyszer. Még napokog fájhat, érzékeny lehet. Kitartás, gyógyulsz.
2015. márc. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

(Nyilván már nem aktuális a kérdés), de hátha mások olvassák:

Ez a feldagadás egyáltalán nem vészes, inkább átlagosnak mondható. Fontos, hogy a műtét után a feldagadt részt jegelni kell, kb. 3 napig, utána el is tűnik.

2015. máj. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!