Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tegnap este kihuzták a fogamat...

Tegnap este kihuzták a fogamat, fáj még nagyon! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap este hàla Isten kihuztàk a fogamat,de sajnos 2-t huzni kell méh! Most igy màsnapra,nagyon fàj :( Milyen gyogyszert vegyek be?- Donalgin meg,algopyryn van itthol,melyiket 2kozul!? 25eves vagyok,mimden nap mosom a fogamat,egezseges eteleket eszek,es megis mar 4fogamat elveszitettem,a jobb oldalamon gyakorlatilag nincs màr rago fog!? Masnak is van ilyen fiatalon ilyen problémàja!???

2015. márc. 12. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Fájdalomcsillapítót vegyél be. Donalgint vegyél be mert az gyulladáscsökkentő és fájdalomcsillapító. Az algopyrin láz és fájdalomcsillapító. de ugye lázas nem vagy
2015. márc. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Cataflamot tudom ajánlani, vagy valamilyen olyan gyógyszert, aminek diklofenák-(valami) a hatóanyaga.

Esetleg Ketodexet (bár az nem diklofenák hatóanyagú, de használ) próbáld, azt lehet vény nélkül is kapni.


Szerencsére nincs ilyen problémám! :)


20/L

2015. márc. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Donalgin a legjobb, azt vedd be sok sok folyadékkal. Az 4-6 órán át hatni fog. Ne szívogasd, ne öblögesd, tejterméket ne egyél. Nyugi, nekem már alig van fogam, kb fele ha meg van. Én is mindig mostam, meg öblögettem, mit lehet tenni mást. Sajnos azt nem tudtam, hogy az alma és a narancs, savas gyümölcsök is károsítják. Ha ilyeneket eszel, után a sima vízzel öblögess és egy óra múlva moss fogat.
2015. márc. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Flektor por jó fájdalomcsillapító.De danolgint vegyél be ha az van otthon az algopyrin ahogy írták Előttem is az láz csillapító inkább.
2015. márc. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon segitőkészek vagytok,koszonom szépen!
2015. márc. 12. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!