Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Öklendezek a kivehetős fogszab...

Öklendezek a kivehetős fogszabályzótol. Ezt megfogom szokni?

Figyelt kérdés
Hetfon vettek le a fogszabimat es ma kaptam meg a kivehetoset. Nem atlatszom van hanem hasonlo mint egy allando fogszabalyzo. Mikor hazaertem eszrevettem hogy oklendezni kezdek tole. Alig birom berakni. Megfogom ezt szokni?
2015. márc. 19. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem július óta van kivehetős, elég gyorsan megszoktam. Most még nyilván furcsa és kellemetlen érzés, de pár napon belül hozzá fogsz szokni, ne aggódj! :)
2015. márc. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Neked abban a par napban nem kezdett minimalisan elfordulni valamelyik fogad? Mert nekem mar masnapra elfordult nagyon nagyon minimalisam az elso fogam.. ha mosolygok nem lehet eszrevenni csak ha ugy mutatok nekik hogy lassak hogy elobbre van egy milivel mint a mellette levo.. baratnom aztmondta neki is ez volt de a kivehetos visszaallitotta.. te nem tapasztaltal ilyet? :)
2015. márc. 21. 16:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam nem mozdult egyik fogam sem, mert erősen tartotta a drót a kivehetősben is.
2015. márc. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!