Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Totál szívás, mit csináljak?

Totál szívás, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hát kb. az összes fogam lyukas és már annyiszor begyulladtak a fogaim, hogy megszámolni sem tudom. Fogorvoshoz pedig nem merek elmenni a régi rossz tapasztalataim miatt (pl. lehordott mindennek a fogaim állapota miatt és csúnyán beszélt velem szóval nem egy szép emlék) Az összes fogamat ki kéne húzni mert annyira rossz passzban vannak, enni, rágni alig tudok velük és képtelen vagyok így élni. A fogpótlás iszonyat drága 150-200ezer Ft foganként és nekem az összeset kéne cserélni. ez több millió forint...:(

2015. márc. 25. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Attol fugg hany eves vagy. Fiatalon gaz szerintem, de akkor a szulok is tehetnek rola. Felnott korban 40 evesen es felette nem olyan gaz, sok embert ismerek akiknek hianyos a mosolyuk :)
2015. márc. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért csak szedd össze a bátorságod. Ha a fogorvos undokoskodna, emlékeztesd, hogy nem megnevelnie kell, hanem a fogaidat rendbe hozni. Ha nem juttok dűlőre, fordulj a betegjogi képviselőhöz. Esetleg vigyél magaddal egy kísérőt, hogy legyen fültanúja a beszélgetéseteknek. Egyébként egyáltalán nem biztos, hogy minden fogadat ki kell húzni, gyökérkezeléssel valószínűleg több is megmenthető. Most még. De ha még pár évet vársz, még rosszabb lesz a helyzet...
2015. márc. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor megnyugtatlak,nekem is "kábé az összes fogam" kis túlzással lyukas /volt,régen/ ,mégsem kellett egyet sem kihúzni! Ha van egy kis eszed,akkor elmész minél hamarabb és rendberakatod őket.


De járhatsz úgy mint a férjem is,aki 15 évig rettegett elmenni..túl van több mint 10 húzáson,műtéten ,rengeteg kellemetlenség és idő..

arról nem is beszélek,hogy egy 2 hetes indonéz nyaralás árába került !!

Biztos vagy benne,hogy eddig akarsz várni ?

2015. márc. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azért a helyedben mégis elmennék. Sokfelé lehet tájékozódni fogorvosokról, hogy kiről mi a tapasztalat, vélemény. De minél tovább húzod annak rosszabb lesz, főleg, hogy lyukas minden fogad, időzített bomba, hogy mikor fog megint begyulladni valamelyik. Szerintem legalább a frontfogaidat jó lenne megcsináltatni, mert azok nagyon az "ablakban" vannak. Aztán a többit meglátod.
2015. márc. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!