Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sztk-s alapon mennyi a felnőtt...

Sztk-s alapon mennyi a felnőtt fogszabályozás?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy 18év alatt van kedvezmény,de nem szeretnék maszekhoz menni,mert az nagyon drága. Így is lenne vmennyi kedvezmény? Mindkét állkapcsomra kéne a fogszabalyzo,mennyibol jönne ki kb?
2015. ápr. 6. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal a 100 rongy nem nagyon takarná be...
2015. ápr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem sztk alapon csak a nagyon gáz eseteket látják el felnőtt korban. nekem még gimnazista koromban is csak kivehetőt adtak sztk alapon, ami semmit sem ért. nagyon spórolnak.
2015. ápr. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát igen,nem kevés az a 100,de még mindig jobb lenne,mintha maszeknál fizetnék 4szer v még többször annyit,azért gondoltam sztk-ra. Ne nagyon reménykedjek akkor? :/
2015. ápr. 6. 12:29
 4/5 anonim válasza:

Tudtommal felnőttkorban nincs rá tám.

Amúgy maszeknál nyomom évek óta már, igazából a ráfordított pénzt se tudom, olyan 5-6-700 körül lehet.

Feles eredményekkel. Ha visszamehetnék időben, máshoz mennék.

2016. márc. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó, megírod nekem privátban, h kihez jársz, nehogy véletlenül oda menjek? köszi
2016. márc. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!