Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gond, ha felnőtt ember gyerek...

Gond, ha felnőtt ember gyerek fogkrémmel mos fogat?

Figyelt kérdés

10 hetes kismama vagyok,és még javába tart a hányós, rosszullétes időszak. Legfőképpen reggel, de nagyon sokszor este is! Alig bírok valamit enni, nagyon oda kell figyelnem, mert rettentően ég a gyomrom kb mindentől.


Reggeli hányingerek között eleve nekem nagyon nehéz fogat mosnom, eleve az hogy a számba teszem a fogkefét már plusz hányingert okoz, de mostanában irtó erősnek érzek minden felnőtt fogkrémet. Már több félét is próbáltam, de mind nagyon erős most nekem, és aztán órákig mentol ízt érzek,és még rosszabb a gyomromnak...


Most eszembe jutott hogy szerintetek gond lenne-e ha amíg nem leszek jobban, gyerek fogkrémet használjak? Gondolom az nem olyan erős, mint a felnőtt, de azért tisztít? vagy próbáljam meg felesbe keverni felnőtt és gyerek fogkrémet, és akkor nem lesz annyira erős a mentol íz?

Szerintetek?



2015. ápr. 6. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan moss fogat gyerekfogkrémmel. Semmi bajod nem lesz tőle. Szerintem ne keverd mással, mert ha a szagát nem bírod, vagy a mentolt, akkor a kevesebbtől is jöhetnek a kellemetlen tünetek. A hányingered majd elmúlik, javulást.
2015. ápr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Talán a gyümölcsös ízt jobban kedvelem majd mint ezt a nagyon mentolost :)
2015. ápr. 6. 14:24
 3/10 anonim ***** válasza:

Szegény.. Én is nemrég vagyok túl az első harmadon, felve mostam fogat mikor okoz gondot.

Használd nyugodtan, gondolj bele, gyerekeknek is fontos a megfelelő szajhigienia, célnak meg kell hogy feleljen az is.

2015. ápr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
terhesen nem a legjobb ötlet fluoridmentes gyerekfokkrémmel mosni fogat
2015. ápr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*fogkrém...
2015. ápr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mièrt?azèrt a fluorid nem túl egèszsèges dolog,ezèrt felnőtt fogkrèm is kapható,ami fluorid mentes.
2015. ápr. 6. 16:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Inkább fluoridmentes, mint semmi.
2015. ápr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
attól, hogy a fluorid mérgező a fogaidnak jót tesz, terhesség alatt meg pláne oda kell figyelni a fogakra
2015. ápr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na de ha hányás következik a fogmosás után? Utána megint megmossa. Megint jön.. Tudod ki folytatná a végtelenségig. Attól már sokkal jobb a mentes.
2015. ápr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Olyat vettem amibe sok kalcium, és egy kevés fluoridot is tartalmaz :) jó édes az illata, remélem ezt bírni fogom. még nem próbáltam
2015. ápr. 7. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!