Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tömött fog alatt pukli,...

Tömött fog alatt pukli, gyökérkezelés?

Figyelt kérdés
Tömött fogam széle kicsit fájni kezdett, rágásra, kopogtatásra nem érzékeny, hidegre igen. Bal alsó hatosról van szó és egy kis puklit is észre vettem az íny alatt belül, valszeg gennyzacskó? Ez azt jelenti hogy gyulladt és mocskosul fog fájni ha gyökérkezelik? Le lehet venni a gyulladást róla vagy poklon kell átmennem mert nem fog hatni az érzéstelenítő? :D

2015. ápr. 7. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt, felírt a doki Dalacint és 1 hét múlva kellett mennem gyökérkezelésr,e de nem hatott az érzéstelenítő, így nem kezdte el, hanem beletett egy gyógyszeres tömést, rá egy hétre már ki tudta kezelni, injekció nélül sem fájt a gyökérkezelés.
2015. ápr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
KÖszi! TB-s orvos törődik ilyenekkel vagy leszarnak? Jobb lenne magándoki?
2015. ápr. 7. 16:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Én magándokinál csináltattam, mert nálunk nem dícsérik a körzetit, de az előző fogorvos megcsinálta, csak ő sajnos már nincs itt.
2015. ápr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!