Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Vélemények Dr. Szabó Zoltán...

Vélemények Dr. Szabó Zoltán fogorvosról?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 13. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Ha az Eldent-es Szabó Zoltánról beszélünk, akkor egyetlen, ámde rossz tapasztalatunk van. A barátnőm sima kontrollon járt nála ahol 3 pici, felszíni szuvasodást látott csak, amiből az egyik érzékeny maradt, majd újratömte, utána gyökérkezelte 2x is, de az érzékenység továbbra is megmaradt, végül a körzeti "hentes" mentette meg szegény barátnőm fogát, akinek korábban egyetlen tömött (és rossz) foga sem volt 22 éves koráig. Nem tudni, hogy hibázott-e a tömések folyamán, de azt mindenképp elrontotta, hogy nem egy röntgennel kezdte, amin egyértelműen látszik, hogy milyen mély egy szuvasodás.
2015. ápr. 14. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, róla akartam érdeklődni.

Köszönöm:)

2015. ápr. 19. 13:23
 3/3 Dávid Valéria válasza:
A múlt héten jártam nála, és csak pozitívumokat tudok mondani! Végre valaki, aki alapos, oda figyel a betegre, kedves, és szakmailag nagyon toppon van! Én végtelenül elégedett vagyok! :)
2015. dec. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!