Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ezt mennyiert csinalna a...

Ezt mennyiert csinalna a fogorvos? (LENT)

Figyelt kérdés

Igazabol nagyon rossz fogakat sikerult orokolnom. Probaltam oket megfeleloen apolni, ez egy ideig ment is, de sajnos becsodoltem.. Vannak szuvas fogaim, meg rosszul betomottek is.. Eddig nem nagyon mertem fogorvoshoz menni, mert tul cikinek ereztem, de mostmar raszantam magam.. Tehat szuvas fogakat kene rendbe rakni, meg betomni a rosszul betomottet.. Aztan ha lehetseges, meg feheritemi is szeretnek.. Ezt mennyiert csinalna meg egy normalis fogorvos??


Szidkozodo, tragar kommentekre nem vagyok kivancsi, igen tenyleg igenytelen ez igy, de epp valtoztatni keszulok rajta.. Koszonom!



2015. ápr. 15. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt látatlanban megsaccolni lehetetlen. Nézd meg a neten a fogászati árakat.
2015. ápr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány fogról van szó?
2015. ápr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy hány fogról van szó, mit kell velük csinálni és kivel csináltatod. Ha csak egyszerű tömések kellenek, azokkal talán a legegyszerűbb sztk-ba menni. A fogfehérítés nem biztos, hogy jó ötlet, ha alapból rosszak a fogaid.

Viszont ha erről tudsz, akkor a rendszeres fogászati kontrollt mindenképpen vedd komolyan!

2015. ápr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!