Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fehér folt jobb hátsó nyálkahá...

Krisz996 kérdése:

Fehér folt jobb hátsó nyálkahártyán?

Figyelt kérdés
Kb két hete egy 2 cm átmérőjű fehér folt jelent meg hátul a nyálkahártyámon amit egy hét után egyszer csak lenyeltem és egy lyuk maradt a helyén mi lehet ez afta? Egyeltalán nem fáj?

2015. ápr. 22. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet gyennyes váladék azért egy fül orr gége vizsgálat nem ártana .Lehet hogy a nyelőcsövden is vannak ilyenek .
2015. ápr. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ma voltam fül orr gégésznél azt mondta krónikus mandula gyulladàs vagy elmulik vagy nem ha nem zavar akkor jolvan ez igy ha zavar akkor ki kell kapni a mandulát.
2015. ápr. 23. 21:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Vedtesd ki ,sok szövődménye lehet.
2015. ápr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyenlőre várok feleslegesen ha nem muszály nem szeretném kivetetni viszont ez a fehér trutyi ami a mandulámból jön a jobb oldalon van es ugy szintén fél éve kb a jobb fulem egyszer csak zene halgatás közben elkezdett fájni ami egy kis fül csepp segítségével elis múlt aznap estére azóta pedig esténként lefekvésnél recsegést szoktam hallani a fülembe ha beledugom az ujjam el is múlik neha 5 percel később viszatér de akkor újra beledugom az ujjam na és a lényeg hogy mivel mindkettő a jobb oldalon van nem lehet hogy van összefüggés a kettő között?
2015. ápr. 25. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!