Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A nagyon sok fogkövet mivel...

A nagyon sok fogkövet mivel szedi le a fogorvos, és mennyire fáj?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 25. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Véső, kalapács. Jaj, nagyon fáj.
2015. ápr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van ultrahangos berendezés, de ezt azért egy kis csiszolás-polírozás követi. Nem igazán fáj, legfeljebb, ha hozzáért a fogínyhez.
2015. ápr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ultrahangos eszközzel. Ez ilyen kicsi, vékony kampós valami, amiből víz folyik, miközben pattintják le a fogkövet. Ha bement a fogkő az íny alá, esetleg az íny be van gyulladva, akkor eléggè tud fájni.
2015. ápr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. ápr. 26. 07:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Speckó fogkőeltávolító heggyel, ami ultrahanggal működik.

Van akinek gyulladtabb az ínye, érzékenyebbek a fogai, van akinek meg sem kottyan, annak ellenére, hogy elég "fogköves". Én legalább is ezt így hallottam egy fogorvosi asszisztens ismerősömtől, aki ajánlott egy nagyon kedves és ügyes dentálhigiénikust, aki csodaszépen megcsinálta, áttisztította és "kipolírozta" a fogaimat. Csak ajánlani tudom a hölgyet, kedves, elmond mindent amit csinál és tanácsot ad a szájápolással kapcsolatban. Nekem ez egy kifejezetten jó élmény volt. :)

2015. máj. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!