Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után feldagadt a...

Foghúzás után feldagadt a szám. Mit csináljak a borogatáson kívül? 16/L

Figyelt kérdés
Tegnap műtötték ki egyszerre az összes bölcsességfogam és tegnap nem volt annyira feldagadva mint ma. Nagyon feszül, fáj hiába van borogatva. Ha tudtok valamilyen módszert akkor légyszi írjatok.

2015. máj. 7. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Pár napig sajnos dagadt lehet, borogatás, jegelés és gyulladáscsökkentő sem ártana, nem írtak fel Dalacint?
2015. máj. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Németben élek és az asszisztens csak három szemet adott valami nagyon erős fájdalomcsillapítóból (Dolomo) és az ibuprofim vagy miaz, annak az itteni változatát írta fel, de nem sokat segít...
2015. máj. 7. 18:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha jobban dagad, akkor menj vissza az orvoshoz, akkor kell gyulladáscsökkentő, de szerintem 3 nap után már jobb lesz.
2015. máj. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Három napig minden nap visszajártam hozzá kontrollra és azt mondta hogy ez normális. Mára már egész jól lelappadt, de a jobb oldalon van egy keményebb csomó. Lehet hogy meghúzódott, vagy nem tudom, mert anya azt mondta hogy nagyon húzta a doki a számat. lehetséges ez?
2015. máj. 9. 08:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól nem lehet, talán még a duzzanat része, vagy az injekció maradványa, majd ez is elmúlik, ha mégsem, akkor megint vissza kell menned.
2015. máj. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves kommentelők! Nagyon hálás vagyok minden segítségért. Mára már egész jól lettem.

Örök hála!!! :) <3

2015. máj. 14. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!