Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Még menthető a fog?

Még menthető a fog?

Figyelt kérdés

Volt tavaly egy elég csúnya lyukas fogam szinte borsó nagyságú, betömte az orvos de azt mondta hogy ezzel még lesznek bajok, na el is jött ez az idő, pár napja begyulladt és nagyon fájt már szedem az antibiotikumot, tegnap meglett a röntgen és ma voltam a fogorvosnál azt mondta ki kell húzni, de ez SZTK fogorvos volt. Érdemes elmennem egy magán orvoshoz, az mennyit kér egy megvizsgálásért csak úgy tippre? Azt mondta az SZTK fogorvos, hogy rossz állapotú a gyökérkekzelés akár 1-2 hónapig is elhúzódhat és akkor se biztos hogy megmarad mert törékeny lesz és nagyon érzékeny.


Szerintetek menjek el magán klinikára megnézetni? Vagy menyjen a fog? Az orvos azt mondta hogy a bölcsesség fog az előtte lévő jó fogat be fogja a helyére tolni így lesz is nekik kényelmesen hely és felváltják a szerepét.



2015. máj. 15. 16:28
 1/3 anonim válasza:
Szerintem huzasd ki....
2015. máj. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én megnézetném magán fogorvossal, még a letört fogakat is meg lehet menteni gyökérkezeléssel, csappal, koronával.
2015. máj. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem megnézetem, kérdés megéri e a sok gyökérkezelés kínlódás aztán a végén kiderül, hogy hát mégse. De szerintem felhívok majd egy magán orvost.
2015. máj. 15. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!