Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit lehet tenni a folytonosan...

Mit lehet tenni a folytonosan vérző iny es kellemetlen szajszag ellen?

Figyelt kérdés
Egy ideje mar (hónapok ota) vérzik az inyem. Korabban ha elofordult a szájvíz helyre rakta. Most hasznalom a paradontax fogkrémet plusz listerine szájvíz, de semmi. Az inyem elkezdett visszafelé huzodni, jarok kezelésekre de lassan halad mert sokat dolgozom es csak ritkan jutok el. Azt erzem a fogorvosom nem igazan foglalkozik a dologgal állítja, hogy nem az inyemmel van a problema hanem menjek a fül orr gegeszetre mert szerinte arcureggyulladas. De érzem h valadekozik az inyem plane ha szivogatom meg h lazul kifele a fogam. Azt mondja fogselymezessel es megfelelő szajhigéniával ez orvosolható. De mar tenyleg allandoan mosom a fogam raaldoztam a penzt a draga fogkremre, szajvizre de iszonyatos szajszagom van no létemre es nem azert mert igénytelen vagyok... De mar nem merek senkihez kozel beszelni mert felek h megerzik es nm tudom mit tehetnek. A masik dolog, amit nem merek megkérdezni a fogorvosomtol mert felek a reakciotol, hogy a párommal ugye van orális szex is es nem tudom, hogy ez mennyit ronthat a helyzeten? Mert az én elgondolasom szerint igy nem igazan kellene uzni ezt a dolgot de O ragaszkodik hozza de én meg nem merek rákérdezni. Van valakinek valamilyen házi praktikaja hogy megid mit csinaljak ezzel? Magan uton nem tudok elmenni van egy kislányom szegenyesen élünk es nem tudok annyit félretenni hogy magánúton csinaltassam meg a fogaim. El fog valaha múlni ez a kellemetlen szajszag vagy a valadekozas? Nagyon el vagyok keseredve...
2015. máj. 18. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Paradontax fogkrém + szájvíz. Nekem sokat segített.
2015. máj. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha rendbe rakatod a fogaid (tömés, fogkő leszedés stb) és rendszeresen használsz szájvizet, nyelv kaparót és fogselymet fogmosás után, akkor el fog múlni.

Sajnos nekem is van egy begyulladt bölcsességfog miatt, amit csak műtéttel tudnak eltávolítani, addig én is ettől szenvedek. :(

2015. máj. 28. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!