Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ki lehet szedni a bolcsessegfo...

Ki lehet szedni a bolcsessegfogat (műteni kell) hogyha meg vagyok hulve, s faj is egy kicsit a torkom?

Figyelt kérdés
A heten ami jon kedden kell kimutsek a bolcsessegfogam, s egy masik bolcsessegfogat pedig ki kell huzni, de en hallottam azt, h amikor vlki beteg nem szoktak muteni... Kicsit gennyes a torkom, de nem veszes, s be van dugulva az orrom neha, de most mar jobban vagyok.. Megcsinalja a mutetet?

2015. máj. 24. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy lázas akkor igen
2015. máj. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem csinálnak ilyen helyzetben műtétet. Még egy kis megfázás miatt is elhalasztják, nem ám gennyes torok miatt.
2015. máj. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok lazas. Meg valaki volt ilyen helyzetben? Halas lennek a valaszokert.. :)
2015. máj. 24. 21:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem múlt kedden szedték ki. Meg voltam fázva és herpeszem is volt. Semmi gondom nincs, holnap megyek varratszedésre. Kaptam antibiotikumot is rá, már jól vagyok. Sok szerencsét holnapra, és nyugi, nem olyan vészes :)
2015. máj. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ertem.. :) 2 ora mulva szedik ki. Aztan az elott megmondom, h kicsit faj a torkom, lassuk mit mond
2015. máj. 26. 12:44
 6/8 A kérdező kommentje:
Na kiszedtek :). Bal oldalt lent mutottek, s fent pedig ki tudta huzni... most elegge fel vagyok dagadva
2015. máj. 27. 12:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyors gyógyulást!
2015. máj. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi! :)
2015. máj. 28. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!