Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 20 évesen érdemes még fogszabá...

20 évesen érdemes még fogszabályzót felrakatni? (F)

Figyelt kérdés
Hamarabb kellett volna, tudom, de 20 éves fiúként eléggé szégyellem, hogy nem tudok normálisan mosolyogni, mert elég hiányos a fogsorom, még ha szép fehér is. Szerintetek érdemes még? Még van diákigazolványom, mert most érettségizem, talán ez jelenthet némi kedvezményt még.

2015. máj. 25. 20:57
 1/3 Yolo2 ***** válasza:
Nagyon gyorsan kezdd el, ha kedvezményesen akarod. Igen ilyen korban is érdemes felrakni, de miután vége a középsulinak már nagy valószínűséggel többet kell perkálnod az egészért, még akkor is ha közben egyetemre jársz.
2015. máj. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Rayna ***** válasza:

Most még jelenthet valamit, úgyhogy szerintem is kezdd el mihamarabb.

Érdemesnek pedig határozottan érdemes, én is most vagyok csak fogszabis, pedig már 23 vagyok. Pár hónapja van fent nekem, és látom az eredményt, ezt látva állíthatom, hogy megéri. (:

2015. máj. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

persze, hogy érdemes :)


a korábbi hozzászólóhoz hasonlóan én is 23 éves vagyok és nekem is most van

megéri, hidd el :)

2015. jún. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!