Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Orosháza, Dr. Lehoczki Tamás...

Orosháza, Dr. Lehoczki Tamás és Dr. Volencsik Réka? Vélemények?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ismerős fogorvosok tekintetében Orosházán, most költöztem ide, de ha valakinek van velük kapcsolatban tapasztalata (szakmailag, szolgáltatás, hozzáállás, árak) kérem írjon, mert nem vagyok bejelentkezve ide állandóra, de most itt dolgozom, itt kellene elmenjek, és ha már fizetnem kell az ellátásért, akkor szeretnék színvonalas, hozzáértő dokit. Az ő elérhetőségeiket interneten találtam, de gondoltam előtte tájékozódom. Vagy ha rajtuk kívül van más akit ajánlanátok esetleg, annak is örülnék. Köszönöm a segítséget.

2015. máj. 27. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Dr. Lehoczki Tamás a legjobb,igaz nagyon magas árban dolgozik, de a legjobb a szakmában.Nagyon aranyos,jófej,rendesen végzi a munkáját.


SZTK-be semmiképp se menj,illetve a piactérhez se!!

18F

2015. máj. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) hú a nagyon magas ár kicsit elrémísztett...
2015. máj. 28. 15:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem olyan nagyon magas,ahoz hépest,hogy mennyi fájdalmat megspórolsz vele. Illetve,hiába csináltatsz egy tömést olcsón,ha kiesik havonta,akkor még drágábbra jössz ki.
2015. máj. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát ez igaz... és valóban egyszer kell megcsináltatni jól... ez igaz... nekem egy nem idevalósi fogorvos gyökérkezelgette a fogamat... hátha elmúlik a gyulladás... nem múlt el, de a fog elhalt, most letört... és hát most híd kellene...+egy gyökér eltávolítás... azért ez nem lesz olcsó... de remélem megéri. Ezenkívül remélem a hozzáállása is másmilyen lesz, mint a régi fogdokimnak. Brrr. :) Azt nem tudnád megmondani véletlen hogy hogyan rendel? Sajna neten nem találtam info-t csak egy vonalas számot. Köszi :)
2015. máj. 29. 15:49
 5/5 anonim válasza:
Dr.Volencsik Réka is kitűnő fogorvos.Csak ajánlani tudom!!!
2018. okt. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!