Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 9 órája húzták a fogam, most...

9 órája húzták a fogam, most már rendben lesz?

Figyelt kérdés

Reggel húzták ki a bal felső 6-ost, elég hamar el is állt a vérzés, azóta sem vérzik szerencsére. Fájni fáj picit, de az sem vészes, gyógyszert eddig nem vettem be, majd éjszakára. Ha eddig nem vérzett be, akkor most már rendben lesz?

Éjszaka dupla párna a fej alatt elég?



2015. máj. 29. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább rakjál a fejed alá még több párnát. Biztos ami biztos. Jesszusom, csak egy fogadat húztak? Elsőre úgy olvastam, hogy nyúztak..
2015. máj. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hát akkor nem írogatnék itt :D

igen, csak egyet, de az is épp elég volt mára :P

akkor éjszakára 4-5 párna bekészítve, jó volna azért aludni valamennyit

2015. máj. 29. 18:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, igen és igen. Amíg betartod az orvos utasításait, nincs miért aggódnod.
2015. máj. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mentek a zöld kezek is természetesen :)

Kicsit megnyugtattatok most, ma pihenős nap volt, ha holnap úgy érzem magam azért gondolom már lehet jobban mozogni, csinálni dolgokat?

Plusz a kávé...tejet mellőzöm persze 3-4 napig, de az üres kávé, esetleg 3 az 1ben mehet azért? :)

2015. máj. 29. 18:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából a kávéval alapból szerintem nincs baj, inkább a hőmérséklet, és a tej.
2015. máj. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem fél éve húzták a fogam déluán 4 óra körül és este csak a szokásos párnás alvásom volt kis párna alatta nagy párna és ennyi. Nekem elég sokáig vérzett igaz csak enyhén de másnap már nem volt gond vele úgy hogy dolgozni mentem. Fájni fájt egy picikét, gyógyszert vettem be éjszakára hogy kitudjam magam aludni. De célszerű pálinkával öblögetni hogy összerántsa. Persze nem boltival az agyon van cukrozva jó házi pálinkával valami igazán erőssel kell, de ha gyógyszert akarsz bevenni akkor ne nyeld le a pálinkát. Másnapra nem lesz gondod, arra figyelj hogy a tejes termékeket kerüld, 1-2 napi és lehetőleg pár napig próbálj kicsi falatokban enni és ne rágj a húzott oldalon. evés után meg öblitsd ki nagyon ovatosan a szádat.
2015. máj. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A pálinkát már nagymamám is ajánlotta :D De egyrészt nincs is itthon,másrészt semmilyen formában nem bírom az alkoholt, még csak öblögetésre sem, úgyhogy ez kimarad :)

Akkor a párnán nem aggódom, szuper :)

2015. máj. 29. 18:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Az öblögetést nagyon óvatosan végezd, ha óvatosan nem tudod, akkor hanyagold, mivel nem ajánlatos.
2015. máj. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szépen varasodik a seb, úgyhogy szuper :) Öblögetni csak fogmosás után, nagyon óvatosan, de olyankor meg muszáj sajnos ugye...
2015. máj. 31. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!