Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Félek a mintavételtől a...

Félek a mintavételtől a fogszabályzásnál. (? )

Figyelt kérdés
Három éve, mikor mintát vettek a ragasztott fogszabályzóhóz, kis hiján hánytam a mintavételkor, és ráköptem azt a gyurmaszerűséget a fogorvosra:( Most újabb mintavétel szükséges az éjszakaihoz. Mit csináljak, hogy ne történjen meg újra az, ami 3 éve?

2015. jún. 7. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne egyél előtte, orrodon vegyél levegőt és ha elkezded magad rosszul érezni akkor próbálj megnyugodni, ne hergeld fel magad, szerintem ez igazából fejben dől el. Nem nagy ördöngösség, ki lehet bírni. :)
2015. jún. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak üljél lazán a székben és ne tartsd vissza a levegőt: lassan és hosszan az orrodon vedd és ott is fújd ki. Segíthet ha elzárod a gégefedődet mintha nyelnél, csak közben az orrodon levegőzöl. A szemeddel pedig fókuszálj egy pontra a falon - vagyis a lényeg hogy ne mozgasd a szemgolyódat és ne pislogj. A szádat pedig olyan nagyra nyisd amilyenre csak tudod, mert az ilyen gyurmát nagyon gyorsan és nyálmentesen kell betenni. Ha csak félig nyitod ki, akkor az orvosnak turkálnia kell a szádban hogy behelyezhesse.
2015. jún. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2015. júl. 8. 06:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!