Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nem érzem normálisan az...

Nem érzem normálisan az ízeket (csak a sót, citromot és a nagyon édeset, semmi mást). Egyik napról a másikra, ébredtem így. Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Két hete megvoltam fázva, de nem volt eldugulva az orrom, és már nem is folyik. Ha pl megiszom egy pohár kólát, csak azt érzem hogy ragacsos lé, az ecet sem olyan kellemetlen szagú, a lekvár éppen hogy édes stb.. tudok valami házi megoldást találni erre?
2010. febr. 27. 20:38
 1/6 anonim válasza:
dohányzol?
2010. febr. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem használsz valamilyen új fogkrémet, szájvizet?
2010. febr. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok dohányos, és nem újítottam be új fog vagy szájápolót. Meg gyógyszert sem szedek. Ezért nem értem.
2010. febr. 28. 00:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Fejedet sem verted be?
2010. febr. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk lényegtelen... ha beverted, akkor attól is lehet, ilyenkor változó, hogy mennyi ideig tart, néha végleges is lehet.


Viszont ha nem verted be és nem múlik, én mindenképp felkeresnék egy dokit, mert legrosszabb esetben akár agydaganat is lehet, ami nyomja, és így blokkolja az ízérzékelésért, szaglásért felelős idegeket.


De most ne láss rémeket, nem akartalak megijeszteni. A doki is valószínűleg több vizsgálatot is elrendel, mivel számos oka lehet a szaglás és ízérzékelés elvesztésének.

2010. febr. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy hete kb. bevágtam véletlenül, de nem volt vészes. Ohh istenem, remélem nem kell doki és elmúlik. Nagyon idegesítő már.
2010. febr. 28. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!