Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » SOS MI Lehet ez?

SOS MI Lehet ez?

Figyelt kérdés
bevan gyulladva a foginyem és most lett rajta egy nagy feketee vérholyag féle de sztis van benne.....

2015. jún. 8. 20:55
 1/5 A kérdező kommentje:
sztem genny is van benne...
2015. jún. 8. 20:57
 2/5 anonim ***** válasza:
Foggyökér tályog pl.
2015. jún. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
viszont most elmúlt a 3 napi fájdalom ami kinzottt. és nincs már ugy feldagadva se sztem ott gyült össze és kifakad majd. remélem. ha nem akk elmegyek dokihoz.
2015. jún. 8. 22:02
 4/5 anonim ***** válasza:
A tályog egy tünet. Elhalt fehérvérsejtek tömege, amelyek a gyulladást okozó bacikat zabálták fel. A probléma maga az a gyulladás. El kellene menned fogorvoshoz gyökérkezelésre.
2015. jún. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
na most ma voltam dokinál kihuzták egy fogamat alul.most felül van és felvolt dagadva vörös volt és fájt sztem ott huzatot kaphattam mert olyan helyen voltam. és most lett ez a vérhoylag de már huzodik vissza. és a féjdalom iselmúlt.
2015. jún. 8. 22:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!