Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen fogfehérítési módszerek...

Milyen fogfehérítési módszerek léteznek? Van hatékony? Nem ártalmasak? Van tartós módszer?

Figyelt kérdés

2015. jún. 11. 09:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Elég sok házi fogfehérítési módszer létezik.

Például az almaecetes módszer. Keress rá a neten, jó leírások vannak hozzá, és elvileg működik. (Én nem próbáltam, de ismerek olyat aki igen.)


Mindenesetre csak óvatosan, mert a fogorvosi fogfehérítés nem véletlenül olyan drága. HA simán otthon meg lehetne csinálni kockázat nélkül, a kutya nem menne szépészeti fogászatra.

2015. jún. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én nem az otthoniakat kérdem, orvosiból is nagyon sok féle van, rengeteg különböző módzser, különböző áron, és félek, hogy a módszerek egy része eleve áltudományos hülyeség, melyik a valódi, melyik hatékony, melyik nem ártelmas, melyik hosszútávú ezek közül?
2015. jún. 14. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!