Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hol van Budapesten az alábbiak...

Hol van Budapesten az alábbiakban leírt,100%ban korrekt és tokéletes munkára torekvő magánfogászat?

Figyelt kérdés

/bocs a helyesírásért előre is, billentyűhiba miatt ékezetproblémák vannak/


Végigjártam már egy párat, Villányident, Dentalnumberone, hősok terei fogászat? Minddeel az a bajom hogy futószalag módjára kezelik a páciensekkel, míg kb 10 évvel ezelőtt ez nem volt. Most mindenhol korrektek, de modorosak és hidegek. Gyors rontgen, aztán neki is állnak az embernek, a pénz mozgatta rutin vette át az elvileg kovetendő humánus hozzáállást.

Így ugyan lehet precíz munkát végezni de kérdés hogy mennyire tartós

szóval a szempontok:


- Az első kezelésen teljes koru konzultáció, a panoráma rontgen után részletesen , lépésről lépésre megbeszéljuk a teljes teendőket, és lehetőleg van ha nem is mosolytervezés, de "rágástervezés", ahol a végén egy kiívánt állapot elérése a cél /tepasztalat: nekiesnek egyből az első lyukas fognak, oszt csá, jon majd a kovetkező/

- lehetőleg nem fúrja széjjel az egész fogat akkor is hogy ha egy kis lyuk van rajta /tapasztalataim szerint sokszor mintha aránytalanul sokat faragtak volna le egy fogból egy kis lyuk miatt, és egyszer gyokérkezelés lett egy ilyen a vége /

- kérdés esetén lehetőleg nem félrebeszélnek hanem egyenesen megmondják a választ /pl. sokszor megkaptam már h "minden eset más, nem lehet megmodnani h meddg fog kitartani ez a fog" mire visszakérdek h mégis tipp? válasz: "nem tudom!" --- ááááá, baxxus te vagy a fogorvos, nem?! ---na persze ez utóbbit csak gondolatban/


koszonom előre is a válaszokat


2015. jún. 13. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Én azt hittem, hogy minden fogorvos ilyen.

Az én fogorvosom pontosan illik a te elvárásodhoz, sajnálni tudlak, hogy te nem egy ilyent fogtál ki. :(

2015. jún. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

9. kerület - Laki Lóránt fogorvos

Pesterzsébet - Erzsébet dentál

2015. jún. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Evidental :)
2015. jún. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszi az eddigi válaszokat ezekből mindenképp szemezgetni fogok :P
2015. jún. 14. 14:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Budapest Dental.
2015. jún. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!