Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha elöl ki esik egy fogam...

Ha elöl ki esik egy fogam hogy pótolható utánna? :o

Figyelt kérdés

tegnap ettem egy szendvicset és akkor éreztem hogy elöl az egyik felsőfogam ahogy beleharaptam a kajába elkezdett mozogni,és ma meg ahogy felkeltem szerintem még jobban mozog mint tegnap! :(

mit tegyek most???????? :o



2015. jún. 14. 15:01
 1/4 A kérdező kommentje:
azt nem szeretném hogy ki essen,de ha ki esik utánna mit tudok tenni még? :o
2015. jún. 14. 15:02
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el minél hamarabb fogorvoshoz (lehetőleg már holnap). Léteznek fogimplantok kifejezetten ilyen célra, olyanok is, amik teljesen úgy néznek ki, mint egy valódi fog, csak annyi hátrányuk van, hogy az igazán élethűek elég drágák, viszonylag sokáig tart a beültetés és felépítés, illetve nem terhelhetőek annyira, mint az igazi.
2015. jún. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
18 még nem vagyok 1-évem van..így is pénzbe fog kerülni?
2015. jún. 14. 15:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Magánfogorvosnál biztos, azt nem tudom, hogy az állami ilyen szempontból hogy működik. De ott biztosan megmondják majd.
2015. jún. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!