Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A leghátsó bal fogamba 1...

A leghátsó bal fogamba 1 illetve az egyel előtte lévőbe 2 lyuk van fogok erre érzéstelenítést kapni tömés előtt? Fájni fog?

Figyelt kérdés
(nagyon kicsik a lyukak)

2015. jún. 14. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ kihez mész. Ha valami öskommunista orvoshoz mész, tuti nem ad, de ha annyira picik, nem is kell. De ha nincs ézéstelenítve akkor meg attol függ hogy fáj-e hogy barbár-e vagy nem. Ha normálishoz mész és kérsz akkor kapsz. Egyébként vizsgálták már, vagy csak te gondolod hogy van lyuk?


Mert nekem volt hogy azt hittem, de mondta az orvos hogy az nem lyuk.

2015. jún. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha kérsz és a fogorvos is szükségesnek ítéli meg, ráadásul nincs nagy fordulatszámú, vízhűtéses (turbinás) fúrója) akkor igen.
2015. jún. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem mély a szuvasodás, akkor egyáltalán nem fáj a fúrás, ha fájdalmat érzel közben, akkor kérj érzéstelenítést.
2015. jún. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem mély egyik se. kis felületinek tűnnek
2015. jún. 15. 13:13
 5/7 A kérdező kommentje:
és ha be vennék előtte 1 mg rivotrilt az izgalom miatt az gond lenne ?
2015. jún. 15. 17:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne vegyél be semmmit, hátha kapsz érzéstelenítőt, de ne izgulj, ha kicsi a lyuk, akkor semmit nem érzel.
2015. jún. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kb 11 évesen húzták ki az egyik fogamat és akkor kaptam érzéstelenítőt és nagyon fájt úgy is
2015. jún. 16. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!