Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelni kell a kifurt...

Twoa. kérdése:

Gyökérkezelni kell a kifurt fogat?

Figyelt kérdés
2 hete kitisztitotta a fogam a fogorvos.Kedden kifurta és ugyhagyta hogy tisztuljon.Elköszönés előtt azt mondta hogy egyek rajta és mossam fogkefével.Ithon mostam eléggé érzékeny a fogkefére.váltottam puhább kefére.Ezzel is de már kevésbé.Enni meg nem tudok rajta mert érzékeny.Viszamentem a fogorvoshoz időpontra másik hét kedden.Ő azt mondta hogy nem szabadna fájnia.várjunk még egy hetet vele mert a gyulladás még nem ment le.És hogy nekem egy sima töméssel meg kell hogy usszam.Mondtam rendben.Viszont ithon meg már parázok hogy biztos rágnom kellene ezen?Előtte is tömött volt.Akkor legaláb birtam enni rajta.Nincsen begyulladva.érzéselenitő után az inyem fájt de elmult ha vettem be fájdalomcsilapitot.Félek a gyökérkezeléstől mivel borzalmas élményem volt az sztk fogorvosnál.Rugdaloztam meg kapáloztam annyira fájt.Ez a mostani orvos azt mondta hogy nyugodjak meg nála nem fáj elérzésteleniti.De ezt állitása szerint nem kell gyökérkezelni.

2015. jún. 17. 11:03
 1/1 A kérdező kommentje:
Bocsi tárgytalan lett! már megcsinálta..
2015. jún. 19. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!