Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kaphatok még kedvezményt...

Kaphatok még kedvezményt fogszabályzóra ha idén betöltöttem áprilisba a 18-at és még diák vagyok?

Figyelt kérdés
Már el lett volna kezdve rég a dolog de pestre küldött fel ceglédről a doki röntgenre és nem mentem fel egy az hogy egyedül elvesznék azt se tudom merre van az a Hansa Don vagy micsoda és biztos nem megyek fel azért mert neki csak az a jó. Meg most nyáron kapni fogok 40ezret minimum a melóban és azzal is besegítek apumnak hogy ne neki kelljen az egészet fizetnie. Meg remélem még sikerül más munka is és akkor tényleg bele tudnék bátran kezdeni.

2015. jún. 21. 10:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem, ez a kedvezmény kizárólag korhoz kötött, nem iskolához. És amíg a doki nem kapja meg a röntgent, addig kezelési tervet sem tud csinálni. Én nem vagyok se pesti se ceglédi, de ha megvan a beutalód a röntgenre, akkor máshová is elmehettél volna. Azt meg általában nem írják rá a röntgenre hogy hol csinálták.
2015. jún. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!