Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lenőtt nyelvem van! Mit...

Álomfogó kérdése:

Lenőtt nyelvem van! Mit tehetek ellene, vagy kell-e egyáltalán felcsípetnem?

Figyelt kérdés
Ma derült ki, mivel eddig nem kellett fogorvoshoz mennem. 16 éves vagyok és ez tényleg kiborított. Nem vagyok beszédhibás, eddig semmiben sem gátolt, csak nem tudtam nagyra kinyújtani.
2015. jún. 25. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Nem vágták fel csecsemőkorodban? Grat a védőnőnek/gyerekorvosnak, hogy nem vette észre.
2015. jún. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Nekem rögtön észrevette, és anyukám elmondása szerint kb 3 mp alatt orvosolta a problémát a gyerekorvos.
2015. jún. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már nem fog akadályozni a táplálkozásban (anyai emlőre gondolok :)) ), úgyhogy hagyd szerintem.
2015. jún. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Senki nem vette észre. Engem nem zavart, eddig nem is sejtettem, hogy ez másnak nincs meg, mert csecsemő korban elvágják. Nagyon dühös vagyok amiért csak most kellett megtudjam. Semmiben sem akadályozott, csak most a tény elborzaszt. Nem tudom, hogy mit kéne tennem.
2015. jún. 26. 14:20
 5/5 AuroraRaw válasza:

ha eddig semmiben sem gátolt, és eddig senki sem vette észre (feltételezem), akkor hagyd úgy ahogy van

teljesen felesleges, ha tényleg semmiben sem zavart eddig

a gondolathoz hozzá kell szokni, annyira nem durva

(kb 3 hónapja derült ki, hogy autista vagyok. Eddig sem zavart, csak más voltam mindig. El kellett fogadnom és továbblépnem)

ha nagyon zavar, akkor felcsípetheted, de szerintem teljesen felesleges, ha semmiben nem zavart eddig

2015. jún. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!