Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Igaz, hogy az AMALGÁN tömés...

Igaz, hogy az AMALGÁN tömés eltávolítása NAGY procedúra? (2db. van kb 10 éve! )

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem most cseréltek 4 fogamban. Olyan, mint egy átlag fogtömés.
2010. márc. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Nekem megcsinálták az sztkban, mert voltam olyan hülye gyerek, hogy nem mondtam iskolafogászaton, hogy nekem van saját fogorvosom és ne nyúljanak hozzám. Az egy darabig benne volt, aztán elmentem a saját fogdokimhoz, hogy szedje ki és tegyen be másikat. Akkor azt mondta, hogy csak kikapja, kicsit fúr, aztán betömi szépen. Mikor kiszedte, akkor látta, hogy teljesen elromlott alatta, szóval fúrt egy jó ideig.
2010. márc. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a nagyfejűvel fúr, akkor olyan érdekesen látod a világot, engem csak az idegesít az egészben.
2010. márc. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi:)Szóval szedessem ki?:)
2010. márc. 2. 23:14
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Az még semmi, hogy szedesd ki, de ne is tetess be amalgánt soha többé. Ami benne van, az idegméreg. "Lassan, de biztosan öl", és kemény allergiákat tud okozni, úgy, hogy az embernek még az emésztése is rámegy. Saját tapasztalat!
2010. júl. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat!

A 20 éves, nekem semmi problémát nem okozó amalgán töméseimet a fogorvos kiszedte. Betette a fehéret, amelyek szépen sorban potyognak ki 2-3 hónap elteltével!

Hát köszönöm szépen!

A másik dolog: FOGORVOS mondta, hogy az amalgán nem mérgező, ez TÉVHIT. Ha az lenne, én miért nem lennék beteg? Nekem sajnos sok tömött fogam van.

Ma voltam fogorvosnál, és az amalgánt kértem, ugyanis nem akarok kb. 2-3 hónap elteltével megint a fogorvosnál kikötni, mert a potyogós tömések potyognak (a fehéreket elneveztem potyogós töméseknek).

2010. szept. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem potyog ki a fehér és amúgy ha tartósabb is lenne az amalgám, akkor is hülye lennék azt rakatni, mint a 70es években röhögök egyet, kiabálok vagy csak beszélek és mindenki látja, hogy tele van fémszínű szarral a szám. Tök gáz.
2010. szept. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

tessék, a kedves amalgámtömésekről:


[link]

2010. szept. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!